wtorek, 31 marca 2015

W jaki sposób wybrać tematy artykułów?

Tytuł w custom publishing

Aby przygotować ciekawe pomysły tematów artykułów do magazynu custom publishing, najlepiej odnieść je do stałych działów, które stworzyliśmy w naszym biuletynie firmowym.

Na pewno większość z nich poświęconych jest bieżącym wydarzeniom w firmie. Tu tematy będą się nasuwać same – niejako potwierdzając swoją zasadność aktualnością wydarzeń, wdrożeń, działań w przedsiębiorstwie. Im więcej aktualnych tematów, tym większa wartość informacyjna biuletynu.

Jeśli chodzi o tematy bardziej uniwersalne, ich wybieranie powinno się opierać na zasadzie refleksji, co może zainteresować czytelników, co może się dla nich okazać wartościowe,  poruszenie jakich tematów przyniesie im korzyść w rozwoju zawodowym i osobistym, jakie tematy mogą się okazać cenne dla lepszej integracji, co nas wszystkich będzie lepiej motywować do pracy?

Wreszcie grupa tematów całkowicie „dowolnych”: lifestyle, recenzje kulturalne i produktowe, rozrywka, kulinaria. Tu przy przygotowywaniu tematów należy kierować się zasadą odpowiedniości do pory roku i aktualności czasowej (recenzje) oraz stylu gazety, którą redagujemy. O przygotowanie tych tematów warto poprosić agencję custom publishing.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza