poniedziałek, 28 maja 2012

Czy znasz najnowsze trendy w projektowaniu logotypów?

Projektując logotyp lub chcąc unowocześnić taki, który dotychczas reprezentował firmę, warto poznać się z najnowszymi trendami w zakresie kreacji logotypów.

Logotyp jest bardzo istotnym elementem reprezentującym firmę
Logotyp jest bardzo ważnym narzędziem, wpływającym na rozpoznawalność, identyfikację i promocję danej marki, firmy czy organizacji. O zaprojektowaniu jak najlepszego logotypu marzy każdy grafik. Natomiast każda firma czy instytucja chce z kolei mieć logotyp, który będzie wyjątkowy, wyróżniający się i łatwo zapamiętywalny. Logotypy zdobią przecież wszystkie produkty danej marki. Są widoczne na gadżetach reklamowych czy firmowej stronie internetowej. W custom publishing również nazwa publikacji to często forma logotypu. Jej zaprojektowaniem zajmuje się zazwyczaj wyspecjalizowana agencja custom publishing Warszawa.

Jak unowocześnić logotypy i skąd czerpać inspiracje przy tworzeniu nowych, również w branży custom publishing? Czy postawić na monogramy, jaśniejsze odcienie barw, czy może motywy akwareli? To przykłady trendów, o jakich możemy dowiedzieć się z bloga Cocoondesign.pl. Inspiracji jest wiele, a pamiętajmy, że do stworzenia czegoś innowacyjnego, wystarczy czasami tylko jedna. Zapraszamy do artykułu „Trendy w projektowaniu logotypów 2012” na stronie:


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza