poniedziałek, 3 lipca 2017

Ostatnie dni na zgłaszanie prac w Konkursie

Zostały już dosłownie ostatnie dni na zgłoszenie prac do 17. edycji Konkursu Biuletynów Firmowych. Magazyny custom publishing i projekty multimedialne można zgłaszać już tylko do 7 lipca, a udział w Konkursie jest bezpłatny.


W tegorocznej edycji Konkursu firmy i instytucje mogą zgłaszać publikacje drukowane i elektroniczne oraz projekty multimedialne w 12 kategoriach. Zgłoszenia będzie oceniać 9-osobowe Jury.

Regulamin Konkursu i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie Konkursu http://agape.com.pl/konkurs-biuletynow-firmowych


Konkurs wspierają:
Patroni honorowi: Związek Firm Public Relations, IACL – Stowarzyszenia Ekspertów Komunikacji i Przywództwa, Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB, PTKS – Polskie Towarzystwo Komunikacji Społecznej
Partner strategiczny: TVHR
Partnerzy: DULNIK communico, Centrum Jakości Prasy Firmowej
Sponsorzy: SARE
Patroni medialni: „Biuletyn o Biuletynach”, Blog o custom publishing, Blog o newsletterach, Blog o komunikacji i mediach, Proto.pl, HRstandard.pl, Signs.pl, „Marketer+”,  Portalmedialny.pl, „Papierniczy Świat”, „Świat Druku”, „Świat Poligrafii Professional”, Blog „Marketing Książki i Życie”.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza