poniedziałek, 28 sierpnia 2017

Skład i łamanie powierzmy specjalistom

Pracując nad redakcją gazety custom publishing, dobrze jest wiedzieć, jak wygląda jej skład i łamanie. Jednak znajomość tych zasad to nie wszystko. Dobra komunikacja ze studiem graficznym lub agencją custom publishing, przygotowującą publikację, może być kluczem do wydania profesjonalnej gazety.

Gdy materiały, które chcemy opublikować w danym numerze lub choć większość z nich, jest gotowa, możemy zacząć składać biuletyn firmowy. Zasad składu da się nauczyć w kilka tygodni, ale one same nie wystarczą. Osoba, która profesjonalnie zajmuje się składem, musi mieć odpowiednią wiedze i umiejętności i przynajmniej kilkuletnie doświadczenie, dzięki któremu poradzi sobie z trudnymi lub nieprzewidzianymi przypadkami.

Dlatego, jeśli Państwa firma nie jest zdecydowana na pełną obsługę wydawniczą agencji wydawniczej, warto zlecić jej przynajmniej skład. Jednak z wieloletnich doświadczeń wielu firm jasno wynika, iż im więcej z prac redakcyjnych, graficznych i drukarskich zlecimy na zewnątrz, tym większa szansa, że będzie to profesjonalne wydawnictwo. Podczas współpracy z agencją custom publishing łatwiej też będzie zaplanować wszystkie etapy prac i mądrze zapanować nad nimi.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz